Vatan İstif Websitemize Hoşgeldiniz!

  • Adresimiz Yeni San. Sit. 8. Sok. No:9 Çorlu

  • Mail Atın info@vatanistif.com.tr

  • Bizi Arayın +90 282 673 38 00

Forklift Bakımı Çorlu

Çorlu Forklift Bakımı

Çorlu Forklift Bakımı

Vatan İstif Ailesi Olarak, Başta Tekirdağ Çorlu Olmak üzere, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Saray, Marmaraereğlisi, Süleymanpaşa, Muratlı, Hayrabolu, Malkara da Forklift Bakımı, İstif Makineleri Bakımı ve Transpalet Bakımı denildiğinde akla ilk gelen firmayız...

Konusunda Uzman Çalışma Arkadaşlarımız ile Her Marka Forklift ve Transpalet Bakım, Tamir, Servis ve Yedek Parça Hizmetimiz ve % 100 Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız ile Hizmetinizdeyiz.

Forklift Bakımı Çorlu

Forklift Periyodik Bakımı

Uzman Personellerimiz ile Forklift Gösterge Panelinizde Bulunan Çalışma Saatlerini her bakımda kayıt altına alır, aylık çalışma sürenizi takip eder ve Forklift Bakım Süreciniz geldiğinde sizleri bilgilendiririz.
50 ila 60 saat aralığında forklift rödaj bakımı , takip eden her 200 saate bir ise forklift periodik bakım yapılması tavsiye edilmektedir. Forklifttinizin düzenli bakımlardan geçmesi hem ekonomi sağlamanızı sağlar hemde forklifttinizin ömrünü uzatır.

Forklift Lastik Bakımı

Konusunda Uzman Personellerimiz ile Düzenli Forklift Bakımlarınız ile beraber forklift lastik hava basıncı, Lastik Değişimi ve Tamiratı Yapılır..